İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Alternatif manganın çığır açan isimlerinden Usamaru Furuya’nın uyarladığı İnsanlığımı Yitirirken, Dazai’nin özgün eserinin yaklaşık yetmiş sene sonrasında geçiyor. Günümüz Tokyo’sunda hayat bulan Dazai’nin öyküsü, Japonya’nın kuzeyindeki varlıklı bir aileden gelen genç bir adamın hayatını anlatıyor.
 
Üç ciltten oluşan bu kült seride, manga dünyasının aykırı sanatçısı Usamaru Furuya, hem bir anlatıcı hem de bir karakter olarak hayatı çok tanıdık gelen bir adamın, Yozo Oba’nın hatıratlarına rastlar. Oba’nın hatıratlarında aşina bir hisse, yoğun bir yabancılaşma duygusuna kapılır. Yozo Oba, gerçek benliğini başkalarına göstermekten aciz biridir. Zayıf yaradılışının yanı sıra bir akrabası tarafından uğradığı kötü muameleden kalan travması, onu lise yıllarından itibaren bir soytarılık maskesi altında yaşamak zorunda bırakır.
 
Özgün romandaki gibi “hatırat” olarak adlandırılan üç bölümden oluşan seri, Oba’nın gençlik yıllarından yirmili yaşlarının sonuna kadarki hayatını anlatıyor. Bu eşsiz manga, her cildin başında ortaya çıkan sanatçı Furuya’nın kendisi tarafından anlatılıyor. Peki Furuya bu gizli hatıratları okurken akıl sağlığını koruyabilecek midir? Yoksa Oba’nın kasvetli yaşamının girdapları arasında kaybolup gidecek midir?
 
Yetişkin okurlara tavsiye olunur.
 

{strong}İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) isimli kitap 608 sayfadan oluşmaktadır ; Osamu Dazai tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 26.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) kitabın özetini okuyabilir, İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İnsanlığımı Yitirirken (3 Kitap Takım) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir