Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Superman ve Justice League üyeleri kendilerini Dünya’nın nihai otoritesi ilan ettiklerinde karşılarında sadece Batman durdu… ama Batman artık yenilmiş durumda. Kendisinin direniş ordusu büyük kayıplar yaşadı ve neredeyse hiç üyesi kalmayacak kadar azaldı. Her zaman yedek planlarının bile yedek planları bulunana adamın elinde hiçbir şey yok.
 
Umutsuzca oynayacağı son bir kumardan başka.
Olimpos tanrıları gerçek ve hiçbiri ne Superman’in ne de Justice League’dekilerin kendilerini Dünya’nın tanrıları haline dönüştürmesinden memnun değil. Başka çaresi kalmayan Batman, Yunan panteonunu Superman’le savaşa ikna etmek için Ares’e güvenecek. Çelik Adam bir tanrıyla kapışacak kadar güçlü olabilir ama… aynı zamanda Zeus’un kızı olan en yakın müttefiki ona sırtını çevirdiğinde neler olacak?
 
Yeni yazar Brian Buccellato (DETECTIVE COMICS, FLASH) ve çizerler Bruno Redondo ile Mike S. Miller (BATMAN: ARKHAM UNHINGED), Mortal Kombat’ın yaratıcılarının çok satan oyununun dünyasını INJUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA: DÖRDÜNCÜ YIL ile genişletmeye devam ediyor!
 
Bu ciltte INJUSTICE: GODS AMONG US: DÖRDÜNCÜ YIL #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir. Keyifli Okumalar…
 

{strong}Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Buccellato tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 31.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda kitabın özetini okuyabilir, Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Injustice Dördüncü Yıl Cilt:1 / Tanrılar Aramızda kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir