Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Çok satan dövüş oyununun dünyasını anlatmaya devam eden INJUSTICE İKİ CİLT İKİ’de, Green Arrow ve Black Canary’nin nikah töreni, Justice League, Suicide Squad ve başkaları için yıkıcı sonuçlar doğuracak! Nadir bulunan huzur ve mutluluk anlarından biri, Damian Wayne’in, düğün gününde Arrow, Canary ve Black Lightning’in çocuklarını, büyükbabası Ra’s al Ghul’un yardımıyla kaçırmasıyla alt üst oluyor! Batman, Al Ghul’un gizli üssüne girmek için, Batgirl, Steel, Blue Beetle ve hatta Plastic Man’in de dahil olduğu bir Justice League görev gücüyle çalışmak zorunda. Ama Batman’in ölümsüz düşmanının da korumaları var! Aralarında Harley Quinn, Animal Man, El Diablo, Poison Ivy ve bir Batman taklitçisinden oluşan kendi Suicide Squad’ı… Eğer onlar gerçek Batman’i durdurmayı başaramazlarsa, Ra’s’ın Dünya’yı tehdit etmek için başka bir planı daha var; Uyku durumundaki bir ajanı, gözünü başkanlık görev kabul törenine dikmiş durumda!
 

{strong}Injustice 2 Cilt 2 isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 18.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Injustice 2 Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Injustice 2 Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Injustice 2 Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Injustice 2 Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir