Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Savaş bitti… ama yeni bir savaş başlamak üzere. Kargaşa ve yıkımla geçen yıllardan sonra Batman ve asi müttefikleri, sonunda düşmanları tiran Superman’i yendi. Çelik Adam artık parmaklıklar ardında ve Dünya’nın geleceği, Kara Şövalye’nin ellerinde. Fakat o gelecek, avuçlarından kayıp gitmek üzere. Superman’in liderlerini esaretten kurtarmak için hâlâ yılmadan çalışan pek çok dostu var. Üstelik karanlığın içinden yeni bir güç de kendini gösteriyor. Kanatlı bir savaşçı, kendi planlarının ne pahasına olursa olsun gerçekleşmesini sağlamak üzere bir Suicide Squad kurarak Dünya’nın en tehlikeli kötülerini bir araya getiriyor. Siyahlara bürünmüş bu adam, Batman ismini de ele geçirmeye çalışıyor. Eski hasımlar ve yeni düşmanlar çarpışırken Bruce Wayne, pek çok kahramanın uğruna hayatını verdiği bu kırılgan barışı koruyabilecek mi? Yoksa yeni bir adaletsizlik çağının şafağı mı söküyor?
 
Bu ciltte Injustice 2 #1-6 bir araya getirilmişti
 

{strong}Injustice 2 Cilt 1 isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Injustice 2 Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Injustice 2 Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Injustice 2 Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Injustice 2 Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir