Injustice 2 Cilt 04 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HAYALET BÖLGE’YE YOLCULUK!
 
Çok satan dövüş oyununun genişletilmiş evreninde geçen INJUSTICE 2 CİLT 4’te, Batman, müttefik bulmak için hiç beklenmedik bir yeri, Hayalet Bölge’yi seçiyor. Orada bulacağı şeyse, Ra’s al Ghul’a karşı verdiği savaşın seyrini değiştirecek güçte! Kara Şövalye; Harley Quinn, Catwoman, Plastic Man, Green Arrow ve Black Canary’den oluşan ekibini, Superman’in terk edilmiş Yalnızlık Kalesi’ne, yıllardır Hayalet Bölge’ye sürgün edilmiş olan Teen Titans’ı kurtarmak üzere götürüyor. Ancak kale hiç de terk edilmiş değil ve Hayalet Bölge’den kaçanlar sadece Teen Titans olmayacak!
 
 
 
Bu kurtarma operasyonunda beklenmedik kayıplar veriliyor. Zafere kazanmak için hem ölüm döşeğindeki bir kahramanın hem de uzun zamandır ortada gözükmeyen bir başka kahramanın geri dönmesi gerek! Ayrıca, Supergirl ilk kez tam anlamıyla ortaya çıkıyor, Amazo dünyanın en güçlü kahramanlarına saldırtılıyor, Ra’s al Ghul’un tüm Dünya’yı tehdit eden ittifakı çatırdamaya başlıyor ve ekibindeki Batman’in kimliği sonunda ifşa oluyor!
 

{strong}Injustice 2 Cilt 04 isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 04.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Injustice 2 Cilt 04 kitabın özetini okuyabilir, Injustice 2 Cilt 04 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Injustice 2 Cilt 04 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Injustice 2 Cilt 04 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir