Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HEPİMİZ CEHENNEMDEYİZ… ÖLÜMSÜZ HULK BİLE!
 
Yeşil kapı tamamen açıldı ve cehennem, New Mexico’ya indi. Cehennemin hükümdarı da borçlarını toplamaya geldi. Çok sayıda ağızdan konuşuyor. Çok sayıda elle yok ediyor. Tek silahı nefret. İstediklerini yaptırmak için insan ruhlarını maske gibi takıyor. Ama cehennemin dibinde, bütün cehennemlerin en altındaki yerde bütün maskeler düşüyor – ve One Below All nihayet ortaya çıkyıor. Bruce Banner, ona ait. Ama Hulk… Cehennem bile onun korkunç öfkesini durduracak kadar güçlü değil. Bu arada, yukarıdaki dünyada iki tanıdık yüz yeniden ortaya çıkıyor: Betty Banner ve Doc Samson! Onların dönüşleri, Ölümsüz Hulk için ne ifade edecek?
 

{strong}Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Al Ewing tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde kitabın özetini okuyabilir, Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Immortal Hulk Cilt 3 / Hulk Cehennemde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir