İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Çocuklar çizgi romanın renkli dünyasıyla tanışıyor…

Okumayı söken çocukları bir adım ileriye götürüp çizgili hikâyeler ile buluşturmak için hazırlanan “İlk Çizgi Romanım” serisi, çizgi roman sanatını eğlenceli bir eğitim aracı olarak kullanarak küçük yaştan geleceğin çizgi severlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Çizgi romanı okul sıralarına taşıyarak çocuklara öncelikle türün ABC’sini öğretmekten başlayan bu özel koleksiyon, kitapların giriş bölümünde paylaştığı yönergeler aracılığıyla, bir çizgi romanın nasıl “doğru” okunması gerektiğine yönelik hap bilgiler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda panel, balon, yansıma sözcükler gibi çizgi romanı oluşturan temel unsurları da açıklıyor. Kitaplarda yer alan sözlük, bilmece ve oyun bölümleri ise ayrıca etkin ve etkileşimli bir okuma deneyimi yaşatıyor.

Çizgi severlerin dokuzuncu sanat kültürünü ve geleneğini gelecek kuşaklara aktarabilmeleri adına önemli bir görev üstlenen “İlk Çizgi Romanım” serisi, Desen tarafından yayımlanacak yeni kitaplarla seçkisini zenginleştirecek.  
 
Pasta umduk civciv bulduk!

Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere kucak açan Birlikte Yaşam Okulu’nda her gün ayrı bir maceradır.

“İlk Çizgi Romanım” serisinin Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak isimli kitabında, Birlikte Yaşam Okulu’nun renkli ders programında bugün pastacılık atölyesi var. Yemek yapmayı sıkıcı bulan Toprak hariç sınıftaki herkesin yüzünde güller açıyor. Zaten kim çikolatalı pastaya hayır diyebilir ki? Ölç, tart, karıştır, yumurtaları bembeyaz ve köpük köpük olana kadar çırp! Hadi ama çocuklar, yiyeceklerle oynamıyoruz! Yumurtaları ziyan etmek oldu mu şimdi? Zeynep Abla haklı; marş marş, doğru kümese! Şöyle en tazelerinden birkaç yumurta alın da gelin. O da nesi? Tavuklar neden bu kadar garip davranıyor? Azıcık kızgın gibiler sanki. Yumurtalar da biraz sert mi ne? Yoksa…
 

{strong}İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak isimli kitap 32 sayfadan oluşmaktadır ; Mathieu Grousson tarafından kaleme alınmıştır. DESEN YAYINLARI tarafından 04.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak kitabın özetini okuyabilir, İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İlk Çizgi Romanım: Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir