Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Güngezgini kitabından tanıdığımız, Brezilya’lı kardeşlerin Brezilya’nın en önemli çağdaş yazarlarından kabul edilen Milton Hatoum’un romanından uyarladıkları bir başka eser.
İKİZ KARDEŞLER OMAR VE YAQUB
Benzer görünüşte olsalar da aslında birbirlerinden gün ve gece kadar farklıdırlar. Annelerinin sahiplenici sevgisi aralarındaki karanlık suları daha da bulandırmaktadır. Yaqub, Brezilya’daki evinden, Lübnan’daki akrabalarının yanında kalmaya gönderildikten beş sene sonra, onu bunaltan anne babasının yanına tam bir yabancı gibi ve Omar ile aralarındaki gerilim hiç azalmamış bir halde geri döner. Ailenin sakladığı sırlar; kimlik, sevgi, kaybetme, aldanma ve aile bağlarının dağılışına dair, okuru derinden etkileyecek bir hikâye sunuyor.
Amazon’un nehir kıyısında bir liman şehri olan Manaus’ta geçen İki Kardeş, Brezilya’daki hareketli yaşama ve kültürel çeşitliliğe de bir övgü niteliğinde. İki Kardeş, ödüllü çizgi romancılar Fábio Moon ve Gabriel Bá tarafından uyarlanan çarpıcı bir kitap
 

{strong}İki Kardeş isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Gabriel Ba tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 19.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İki Kardeş kitabın özetini okuyabilir, İki Kardeş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İki Kardeş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İki Kardeş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir