İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

GEÇMİŞİNDEKİ BİR BAŞARISIZLIK LOGAN’IN PEŞİNİ BIRAKMIYOR
…VE HATALARINI TELAFİ ETMEK İÇİN BÜYÜNÜN YARDIMINA İHTİYACI OLACAK!
 
AMA İSTEDİĞİ YARDIMI ALAMAYINCA, bir zamanlar Wolverine olarak bilinen adam tüm umudunu alışılmadık ve güvenilmez bir müttefiğe bağlayacak! Genç Örümcek Adam Miles Morales ile karşılaşması Logan’ı başka bir yol izlemeye ikna edebilecek mi? Yoksa geçmişine, 1800’lerdeki gençliğinden Hulk ile ilk karşılaştığı ana ve sonrasına yapılan kontrolden çıkmış bir zaman yolculuğu, görevini tamamen tehlikeye mi atacak? Bir an Madripoor caddelerinde gezen Patch, sonrasında X-Men’deki ihtişamlı günlerini yeniden yaşayan Wolverine. Hatıralarını, hüzün ve acı verici anları bir daha yaşamak zorunda kalan Logan geçmişi değiştirmeye çalışmanın cazibesine kapılacak mı?
 
 

{strong}İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Filipe Andrade tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 17.04.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar kitabın özetini okuyabilir, İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İhtiyar Logan 5 / Geçmiş Yaşamlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir