Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

TARAFINI SEÇ!
Geleceği tahmin etmek gibi benzersiz yeteneklere sahip Ulysses adında bir Inhuman ortaya çıkınca, dünya’nın muhafızları dramatik sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalacak. Ulysses’in gördüğü görüntülerden birinin sebep olacağı trajedinin ardından, Captain Marvel ve Tony Stark’ın uzun yıllardır süren dostluğu, yıkıcı bir kayıp yüzünden sona erme noktasına gelecek. Kahraman olmak ne anlama gelir? Henüz işlenmemiş suçları cezalandırmak doğru mudur? Sonuçlar, sebepleri haklı çıkarır mı? Ayrıca, Ulysses’in yeteneği ne kadar güvenilir? Avengers, X-men, Inhumans, Örümcek adamlar, Evrenin Koruyucuları ve daha fazlası, bu ikisi arasında seçim yapıp bölünecekler ve savaş davulları çalacak. Aralarındaki en iyilerden biri ölünce, Marvel evreni bir kez daha çatışmalara sürüklenecek Ama gelecek adına verilen mücadeleden sonra, kurtarılmaya değer bir gelecek kalacak mı?
 

{strong}İç Savaş 2 isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 04.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İç Savaş 2 kitabın özetini okuyabilir, İç Savaş 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İç Savaş 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İç Savaş 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir