Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İslamda ilk şehid oaln hatun; meşhur sahâbi Ammar Bin Yasir’in annesi: Hz Sümeyye’dir. Ebu Cehil’in amcası Ebu Huzeyçe, yanında çalışan Yasir Bin Amir ile Hz. Sümeyye’yi evlendirdi. Bu evlilikten Ammar dünyaya geldi. Bunun üzerine Ebu Huzeyfe, Hz. Sümmeyye’nin köleliğini kaldırdı.
O, İslam’ın ilk şehid hanımı idi… Allah(cc) ve peygamber için kocası Yasir BinAmir ile birlikte şehadet şerbetini içen bu iki büyük şahsiyet “İLK İSLAM ŞEHİTLERİ” olarak kıyamete kadar imrenilerek anılacaklardır. Allah onlardan razı olsun.
 

{strong}Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) isimli kitap 34 sayfadan oluşmaktadır ; Murat Sevinç tarafından kaleme alınmıştır. BORDO RESSAM tarafından 25.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hz. Sümeyye (r.a.) İslamiyetin İlk Şehit Kadını (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir