Hilda Yabandan Hikayeler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Netflix animasyon serisine ve kitaplara da uyarlanan Hilda çizgi roman serisi şimdi Türkçe!
 
Hem çocukların hem büyüklerin severek okuyacağı seri boyunca Hilda maceradan maceraya koşarken büyülü ve fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ormanda trollerden kaçarken ve dağlar kadar kocaman devleri yakalamaya uğraşırken onun gizemli ve heyecan dolu dünyasını keşfetmeye hazır olun.
Bu maceralarında ona eşlik edenler, evcil arkadaşı Twig, huysuz (ama bir o kadar da sevimli) ahşap adam ve sandviç dolu bir sırt çantası… Hep birlikte yaban diyarları keşfedip zorlu durumlardan kurtulmanın yollarını arayacaklar.
 
Hilda Yabandan Hikâyeler’de serinin ilk iki macerası bir arada: Hilda ve Trol ile Hilda ve Gece Yarısı Devi. Üstelik ek bir mini macera ve serinin yaratıcısı Luke Pearson’ın eskiz defterlerinden sayfalar da ek içerik olarak yer alıyor.
 

{strong}Hilda Yabandan Hikayeler isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Luke Pearson tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 10.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hilda Yabandan Hikayeler kitabın özetini okuyabilir, Hilda Yabandan Hikayeler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hilda Yabandan Hikayeler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hilda Yabandan Hikayeler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir