Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Ve Tanrı Hilal’i yarattı…”
 
Serinin ikinci kitabı olan Okuldaki Zebani, başkahramanımız için yeni bir başlangıç aslında. Ama ne olursa olsun, Hilal’in hayatında değişmeyen şeyler de var. Mülayim babasının dizginleyemediği despot annesi hâlâ Hilal’in en belalı gardiyanı. Hapishaneden bozma lisesi artık eskisinden daha karanlık ve ürkütücü. Üstüne üstlük, her köşede başına yeni yeni belalar açan psikopatların sayısı da gittikçe artıyor. Bunlara bir de Hilal’e körkütük âşık Şeytan’ı da eklerseniz işler iyice sarpa sarıyor. Siz yine de O’nu hafife almayın. Ne de olsa Hilal, Şeytan’ın bile dize getiremediği cehennem kaçkını bir zebani!
 
Usta çizer Kenan Yarar’ın kültleşmiş çizgi roman serisi Hilal’in bu yenilenmiş ikinci cildinde L-Manyak ve Lombak dergilerine çizdiği maceralar bir araya geliyor. Her bir sayfasının çizer tarafından ilmek ilmek tekrar elden geçirildiği bu yeni edisyona yeni renklendirmeler ile düzenlemeler ve Hilal’e ait sırlar barındıran bir de önsöz eşlik ediyor.
 

{strong}Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani isimli kitap 80 sayfadan oluşmaktadır ; Kenan Yarar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 11.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani kitabın özetini okuyabilir, Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hilal 2. Kitap / Okuldaki Zebani kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir