Hawkeye 03 L.A. Kadını pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BATI YAKASI MORA BOYANIYOR!
Kate Bishop; New York’tan, hayattan ve Clint Barton’dan kaçmak için Los Angeles’a yol alıyor ama tabii ki beladan kaçamıyor! Çünkü havuz başı partilerinde takılanlar arasında zengin ve ünlüler dışında Madame Masque da var! Kate, toplumdan elini eteğini çekmiş, altmışların illesini yemiş bir pop müzik dâhisine başyapıtını tekrar bulması için yardım ederken Madame Masque Kate’i buluyor. Yani diğer bir deyişle onu öldürme çalışmalarına yeniden başlıyor. Her şey bu ciltte! Karakterler! Senaryo! Hikaye! Diyalog! Tema! Anlam! Mesaj! Aksiyon! Az biraz teşhir! Ateş! Oklar! Suçlular! Komşular! Deryalar! Müşteriler! Lakayıt Polisler!
 
Mağdurları mağdur eden bir sistem! Köpek! Alaycılığın ve ilgisizliğin, pençelerini iyi ve dürüst insanların boğazından eksik etmediği çökmüş şehirlerde güvenebileceğiniz tek kahraman Bayan Hawkguy’dır!
 
 
Bu ciltte Matt Fraction tarafından yazılıp Annie Wu ve Javier Pulido tarafından çizilen Hawkeye (2012) #14, #16, #18, #20 ve Annual #1 bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Hawkeye 03 L.A. Kadını isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 09.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hawkeye 03 L.A. Kadını kitabın özetini okuyabilir, Hawkeye 03 L.A. Kadını kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hawkeye 03 L.A. Kadını kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hawkeye 03 L.A. Kadını kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir