Hawkeye 02 – Küçük İsabetler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Usta okçu Clint Barton, süper kasırga Sandy, dijital bir mahşer günü, köpek dedektifler, hatun problemleri ve bunlardan çok daha fazlasıyla mücadele ederken Matt Fraction ile David Aja, okçu Avenger’a heyecan dolu maceralarla yeniden şekil vermeye devam ediyor! Ayrıca: Eşofmanlılar geri dönüyor ve niyetleri adam öldürmek! 
Bu ciltte Hawkeye #6-11 arası sayılar bir araya getirilmiştir. Yazarlık görevini Matt Fraction, çizerlik görevini David Aja üstlenirken renkler Matt Hollingsworth’e, kaligrafi ise Chris Eliopoulos’a emanet edilmiş olup üstüne Francesco Francavilla, Jesse Hamm, Steve Lieber ve Annie Wu gibi konuk çizerler de bu ciltte yer almaktadır. FİYUU!
 

{strong}Hawkeye 02 – Küçük İsabetler isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 10.03.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hawkeye 02 – Küçük İsabetler kitabın özetini okuyabilir, Hawkeye 02 – Küçük İsabetler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hawkeye 02 – Küçük İsabetler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hawkeye 02 – Küçük İsabetler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir