Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Korkunun bir rengi var. Zorba Sinestro ve Yellow Lanternları tarafından kullanılan, tüyler ürpertici bir şekilde parlayan sarı. Ve şimdi tüm evren onun uğursuz ışığı ile parlıyor.
 
Oa, Muhafızlar ve Green Lantern Birliği’nin evi, artık yok. Onun yerinde, evrenin merkezinde, Sinestro’nun üssü Savaş Dünyası süzülüyor. Green Lanternlar ortadan kayboldu ve Sinestro Birliği’nin korku hükümranlığına karşı koyacak hiç kimse yok.
Son Lantern Hal Jordan dışında.
 
İşlemediği suçlardan hüküm giymiş, saf düşünce ve iradeden oluşan bir varlığa dönüşmekte olan Hal birliği yeniden kurmak ve tüm yaradılışı baş düşmanının demir yumruğundan kurtarmak için mücadele etmek zorunda.
 
Sinestro’nun her dediği kanun… ama Hal Jordan hiç bir zaman kanunlara uyan biri olmadı.
 

{strong}Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Robert Venditti tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 31.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı kitabın özetini okuyabilir, Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hal Jordan ve Green Lantern Birliği 1 Sinestro Hükümranlığı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir