Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

COLE TURNER, hayatı boyunca Düz Dünyadan ve JFK Suikastından bugünün kriz aktörlerine kadar tüm komplo teorilerini araştırdı fakat müşterek inancın, marjinal teorileri gerçeğe çevirebildiği bir dünyada yaşamaya hazır değildi. Bu sırrı, Amerikan hükümetinin nesiller boyunca tehlikeli komploların gerçek dünyada kendilerine bir yer edinememeleriyle görevlendirdiği çok gizli HAKİKAT BÜROSU’na alındığında öğrendi. Cole, bir yandan gerçek diye kabul ettiği her şeyin üstündeki perdeyi aralarken diğer yandan bu gizemli Büronun iyilik uğruna mı savaştığını… yoksa HAKİKATİ kontrol etmek gibi çok daha sinsi emelleri mi olduğunu sorguluyor.
 
New York Times çok satan yazarı JAMES TYNION IV (Batman, Something is Killing the Children) ve harika bir çıkış yakalayan çizer MARTIN SIMMONS (Dying is Easy) hakikatle kurgunun irdelenmesi ve hangisinin hangisi oldu una kimin karar vereceği üstüne yepyeni bir şaheser sunuyorlar. Bu cilt, THE DEPARTMENT OF TRUTH #1-5 sayılarını içermektedir.
 

{strong}Hakikat Bürosu isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; James Tynion tarafından kaleme alınmıştır. KAYIPKITA tarafından 03.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hakikat Bürosu kitabın özetini okuyabilir, Hakikat Bürosu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hakikat Bürosu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hakikat Bürosu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir