Gümüş Gözler (Çizgi Roman) pdf indir

1.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

FREDDY’NİN PİZZA DÜKKÂNI’NDA BEŞ GECE DÜNYASININ İLK ÇİZGİ ROMANI, NEW YORK TIMES’IN 1 NUMARALI ÇOKSATANI GÜMÜŞ GÖZLER’İN UYARLAMASI SİZLERLE!               Freddy Fazbear’ın Pizza Dükkânı’nda işlenen ve kasabalarını yerle bir eden korkunç cinayetlerden on yıl sonra, babası restoranın sahibi olan Charlie ve çocukluk arkadaşları trajedinin yıl dönümünde yeniden bir araya gelir ve kendilerini yıllardır kilitli olan eski pizzacıda bulurlar. Bir yolunu bulup içeriye girdikten sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark ederler. Bir zamanlar müşterileri eğlendiren yetişkin boyutundaki dört animatronik maskot çok değişmiştir. Onların artık karanlık bir sırları ve de ölümcül bir planları vardır.  Scott Cawthon, Kira Breed-Wrisley ve oyunlarda çarpıcı çizimleri yer alan Claudia Schröder’in yeni bilgiler ve dehşet verici çizimlerle harmanladığı bu uyarlamayı kaçırmak istemeyeceksiniz!
 

{strong}Gümüş Gözler (Çizgi Roman) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Cawthon tarafından kaleme alınmıştır. OLİMPOS YAYINLARI tarafından 23.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gümüş Gözler (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Gümüş Gözler (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gümüş Gözler (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gümüş Gözler (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir