Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ultron Çağı’nın çarpıcı finalinin ardından boyutlar çarpışıyor ve cennetin en korkutucu meleği çıkageliyor– hem de doğruca Galaksinin Koruyucuları’nin üzerine! Galaksinin en büyük savaşçılarından biri olan Gamora, ekibin tamamının sonunu getirebilecek ölümcül bir sır saklıyor. Ve Gamora, Angela ile savaştığında tüm evren tehlikeye giriyor! Infinity’nin etkileri kendini belli etmeye başladığında, galaksinin birbiriyle en uyumsuz kahramanları kendilerini bir dönüm noktasında buluyor. Thanos’un mükemmel planının yansımalarıyla mücadelelerinde gizemli Angela’nın gücü onlara yardımcı olmaya yetecek mi? Peki ya Star-Lord’un tüm Marvel Evreni’ne ihanet etmesine sebep olabilecek şey ne? Yılın en çok ses getiren hikâyesi, çizerler Sara Pichelli ile Francesco Francavilla ve çizgi roman efsanesi Neil Gaiman’ın ekibe katılmasıyla, bu eşi benzeri görülmemiş çizgi roman olayında devam ediyor. Bu ciltte Brian Michael Bendis’in yazdığı, Sara Pichelli, Francesco Francavilla ve Kevin Maguire’in çizdiği Guardians of the Galax y (2013) #4-10 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela kitabın özetini okuyabilir, Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Guardians Of The Galaxy Cilt 2 / Angela kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir