Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hal Jordan yeniden dirildi ve günahlarından arındı. Şimdi ise Green Lantern, Uzay Sektörü 2814’ün koruyucusu, olarak hayatına devam etme vakti.
Ama göklerde Hava Kuvvetleri pilotu olarak dönerken bile, Jordan eski düşmanlarının yeni tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Ölümcül Avcı androidleri ve mutasyona uğramış Köpekbalığı şok edici biçimde geri geliyor…ancak onlar yalnızca daha büyük tehlikelerin habercileri.
Deliye dönmüş Black Hand seri cinayetler işlerken, Lantern da kendisini, canlı silah olarak satmak üzere insanları kullanmaya yönelik sinsi bir planının ortasında buluyor.
Hal Jordan geri döndü…ama asla hayal edemeyeceği bir testten geçiyor.

 

{strong}Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 17.06.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Yeşil Fener Korku Yok Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir