Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“SEKTÖR 2814’DEN HAL JORDAN, KALBİNDE BÜYÜK BİR ÖFKE VAR.”
 
Sinestro Birliği Savaşı sona erdi. En büyük Green Lantern Hal Jordan, baş düşmanı Sinestro karşısında zafer kazandı. İrade gücü korkuyu yendi. Şimdi, Işık Savaşı başlıyor.
 
Yeni bir Birlik ortaya çıkıyor ve damarlarında dolaşan öfke ağızlarından fışkıran alevler kadar ölümcül. Nefretin esiri olmuş Atrocitus ve Red Lanternlar, Sinestro ve Green Lantern Birliği’nden intikam alma peşinde.
 
Onları Red Lanternların kontrol edilemez öfkesinden ve vahşetinden ancak Hal Jordan koruyabilir. Ama yoksa Sinestro’ya karşı duyduğu büyük nefret onu Red Lantern saflarına katılmaya mı zorlayacak?
 
Usta yazar Geoff Johns ve Ivan Reis, Mike McKone ve Shane Davis’ten oluşan muhteşem çizer takımı ile DC Evreni’ni kötülüğün yeni bir rengine boyamak için bir araya geliyor.
 

{strong}Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Cilt 8 / Red Lanternların Öfkesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir