Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Pilot Hal Jordan, yaratılıştaki en eski varlıklar olan Evrenin Muhafızları tarafından kurulmuş galaksiler arası barış gücüne seçilmişti. Dünya’yı ve uzay sektörü 2814’ü akla gelebilecek tüm dünya dışı tehditlerden koruyan Jordan bir Green Lantern olarak ışığını gururla yakıyor!
 
Ama kötülüğe karşı açtığı bitmeyen savaşta, uluslararası kanunlar ne derse desin, ne kural ne de ülke sınırları tanıyan Green Lantern Rus hava sahasını ihlal ettiği sırada adam öldürme ile suçlandığında kendisini bir anda aranan biri olarak bulur.
 
Ve Zümrüt Savaşçı, eksi düşmanlar ve geçmişin unutulmuş yüzleri gölgelerin arasından çıkarak onu alt etmek isterken ismini temize çıkarmak zorundadır.
Ancak Green Lantern -evrendeki en güçlü silahın sahibi- bile onları durduramaz
 

{strong}Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 22.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Cilt 5 Aranıyor: Hal Jordan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir