Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

En yakın arkadaşlar sonsuza dek anınızda kalmayınca…

Shannon ve Adrienne küçüklüklerinden beri birbirlerinin en yakın arkadaşıydı. Ama bir gün Adrienne, sinifin en popüler kızı ve grubunun lideri Jen ile takılmaya başladı. Bu arkadaş grubundaki herkes Jen’in 1 numaralı arkadaşı olmak istiyordu ve bazı kızlar sıranın en üstünde kalmak için elinden geleni yapmaya hazırdı… Bunun yolu başkalarına zorbalık yapmak olsa bile. Artık Shannon için her yeni gün bir hız treni gibiydi. Adrienne’le arkadaş kalabilecekler miydi? Kendini savunabilecek miydi? Grup’un bir üyesi miydi yoksa dışında mıydı? Newbery Madalyası ödüllü yazar SHANNON HALE ve çoksatan kitapların çizeri LEUYEN PHAM insanın gerçek dostlarını bulmasının ne kadar zor ama bir o kadar da değerli bir yolculuk olduğunu anlatan bu gerçek hikâye için güçlerini birleştiriyorlar.
 
 

{strong}Gerçek Dostlar isimli kitap 210 sayfadan oluşmaktadır ; Shannon Hale tarafından kaleme alınmıştır. BETA BYOU tarafından 04.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gerçek Dostlar kitabın özetini okuyabilir, Gerçek Dostlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gerçek Dostlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gerçek Dostlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir