Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İKİ FLASH’IN HİKAYESİ
 
Barry Allen’ın yirmi yıl sonrasından gelen gelecekteki versiyonu, tüm güçlerinin kaynağıdoğaüstü kuvvet sürat kuvvetindeki yırtığı kapamayı başarır. Zaman ve mekan yine güvendeolsa da bu eylemin öngörülemez sonuçları olacaktır. Gelecekten gelenFlash günümüzdekalırken onun şaşkın kopyası yırtığın içine çekilerek sürat kuvvetinde tutsak olur.
 
Kopyasının yaşamını çalan gelecekten gelen Barry eski hatalarını telafi etmeye koyulur.Oysa ki yaptığı tüm o hatalar onu değiştirmiş ve çok daha tehlikeli ve ölümcül biri halinegetirmiştir! Katı bir adalet anlayışıyla hareket eden bu Flash katillere misliyle karşılıkvermeye kararlıdır.
 

{strong}Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Van Jensen tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya kitabın özetini okuyabilir, Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Flash Cilt 7 / Vahşi Dünya kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir