Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Neil Gaiman, Jack Kirby’nin yarattığı efsaneyi yeniden yorumluyor! BU, EBEDİ BİR DÜŞ!
 
Hikâyesi ve tasarımı, çizgi roman efsanesi “Kral” Jack Kirby’e ait olan EBEDİLER’in ilk sayısı 1976’da yayımlanmıştı ve “Kral”a ait tasarımların çoğu gibi, kesinlikle zamanının ötesindeydi. Neil Gaiman ve John Romita Jr. ise 2006’da bu eşsiz tasarımları cesurca ele alarak gizem, gerilim, inanılmaz bir enerji ve eğlenceyle dolu, belki de en önemlisi, bugün de tazeliğini koruyan bir hikâyeyle Ebediler’in Marvel Evreni’ndeki yerini güncelledi. Üstelik, Kirby’nin yarattığı mitin, Marvel Evreni’nin vazgeçilmez unsurlarından biri olarak yerini perçinlemeyi de ihmal etmeden!
 
Marvel Evreni’nin arka planında İç Savaş sürerken Ebediler, uyanıkken gördükleri tuhaf bir rüyadan teker teker uyanıp zannettikleri gibi sıradan insanlar değil, bundan çok daha fazlası oldukları gerçeğini ansızın kabullenmek zorunda kalırlar. Ne var ki bunun üzerine uzun uzadıya düşünecek vakitleri yoktur. Çünkü, kendilerini hem zamanı hem uzayı içine alan bir ölüm-kalım mücadelesinin tam ortasında bulmaları an meselesidir!
 

{strong}Eternals isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 01.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Eternals kitabın özetini okuyabilir, Eternals kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Eternals kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Eternals kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir