Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir zamanlar Amerika Birleşik Devletleri’nin Batı kıyısı olarak bilinen Cumhuriyet, artık komşusu Koloniler’le sürekli savaş halinde bir ulustur. 
Cumhuriyet’in en varlıklı bölgelerinden birindeki zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen June bir askerî dehadır. İtaatkâr, tutkulu ve ülkesine bağlı olan June, Cumhuriyet’in en üst makamlarında başarılı olacak şekilde yetiştirilmektedir. 
Cumhuriyet’in Lake Bölgesi’nin gecekondu mahallesinde doğan Day ise ülkenin en çok aranan suçlusudur. Fakat göründüğü kadar kötü niyetli olmayabilir. 
 
Son derece farklı dünyalardan gelen June ile Day’in yollarının kesişmesi için hiçbir sebep yokken, günün birinde June’un erkek kardeşi Metias cinayete kurban gider ve Day de bu cinayetin bir numaralı şüphelisi oluverir. Day, ailesinin hayatta kalabilmesi için çabalarken June da çaresizce Metias’ın intikamını almanın peşindedir. 
İşler şaşkınlık verici bir biçimde sarpa sararken ikili onları gerçekte neyin bir araya getirdiğini öğrenir. Ülkeyi yönetenlerin, sırlarını koruma pahasına ne kadar ileri gidebileceklerini görürler. 
Dur durak bilmeyen bir aksiyon, gerilim ve aşk hikâyesine sahne olan Marie Lu’nun bu eseri nefes kesecek. 
 

{strong}Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Marie Lu tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI tarafından 19.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) kitabın özetini okuyabilir, Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Efsane – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -1) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir