Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Frank Herbert’ın bilimkurgu romanı Dune’un kusursuz grafik roman uyarlaması: DUNE Grafik Roman, 1. Kısım
 
Feodal bir uzak gelecekte geçen Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides Hanedanı, evrendeki en değerli madde olan melanj “baharatının” tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmparatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin kuyusunu kazarken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikâye doğacaktır.
 
Brian Herbert ve Kevin J. Anderson’ın orijinal esere birebir sadık kalan üç ciltlik adaptasyonunun ilkini Raúl Allén ve Patricia Martín şahane çizimleriyle görsele aktarıyor.
 
“Raúl Allén ve Patricia Martín, orijinal hikâyeyi en ince ayrıntısına kadar ilgi çekici biçimde görsel dile aktarmışlar.” – Eric Heisserer, Denis Villeneuve’ün Geliş filminin Oscar adayı senaristi
 

{strong}Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Frank Herbert tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 01.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune kitabın özetini okuyabilir, Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir