Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YÜCE BÜYÜCÜ’NÜN BAŞI GİZLİ İMPARATORLUK İLE DERTTE!
 
New York kara güçlerin saldırısı altında ve onu ancak Doktor Strange kurtarabilir… Ama bu çok zor bir ihtimal. Ve bunun için Strange ve Örümcek Kadın’ın Wilson Fisk, nam-ı diğer Kingpin ile bozulması her an mümkün bir ittifak kurması gerekecek. Hep birlikte Baron Mordo’ya karşı verecekleri bir savaş var! Ama kazansalar bile, Kara Güç kaplı Manhattan’ın dışında onları bekleyen Hydra işgalindeki Amerika için hazırlar mı? Ayrıca: Geçmişte zar zor mağlup edilmiş gizemli bir düşman şu an oldukça güçsüz olan Strange’e musallat oluyor! Daha önce hiç görülmemiş bir şeytani güç… Bu Doktor Strange ve Zelma’nın son hasta ziyareti mi olacak?
 

{strong}Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; John Barber tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 30.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk kitabın özetini okuyabilir, Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dr. Strange Cilt 5 / Gizli Imparatorluk kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir