Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Onlar boyutları aştılar, büyünün her türünün kökünü kazıdılar. Şimdi ise Empirikul dünyadaki büyünün kaynağı için geldi. Gizemli sanatların ustası kendisini imparator’dan merhamet dilerken buluyor. Fakat Empirikul savaşı neredeyse daha başlamadan kazanmıştı. Büyüsü yok olmuş ve dünyası felaketin eğişindeyken, Strange’in elinde oynayabileceği bir numarası kalmış mıydı? Numarası kalmadıysa, peki ya çok havalı silahlara ne dersiniz? Ayrıca: Empirikul Marvel evrenindeki büyü kullanıcılarını kasıp kavururken, Wong’un nihai fedakarlığına tanık olun ve birader Voodoo’nun direnişini ve tam oyunu kaybetmek üzereyken tanıştığı yeni oyuncuyu izleyin!
 

{strong}Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 04.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri kitabın özetini okuyabilir, Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dr. Strange Cilt 2 / Büyünün Son Günleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir