Döngü’den Hikayeler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

EŞSİZ BİR BİLİMKURGU. BENZERSİZ ÇİZİMLER.
 
1954 yılında İsveç hükümeti dünyanın en büyük parçacık hızlandırıcısının inşası için girişimlere başladı. Tesisler 1969 yılında tamamlandı. Araştırma istasyonu, kırsal bir bölge olan Mälaröarna’nın derinliklerine konuşlanmıştı. Yerel halk, bu teknolojik mucizeye Döngü diyordu.
 
Simon Stålenhag’ın, İsveç’in 1980’ler banliyölerini olağanüstü makineler ve sıradışı yaratıklarla süslediği çizimleri internette ilk kez görücüye çıktığı andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı. Anlattığı çocukluk maceralarındaki eski model arabaların ve işçi tulumlarının oluşturduğu arka plan çizimlerine eklediği gizem dolu makineler ise hem tanıdık hem de bir o kadar farklı bir atmosfer yarattı.
 
Bu kitapta Stålenhag’ın olağanüstü çizimlerine, yıllardır bu makinelerin gölgesinde yaşayan yerli halkın tuhaf öyküleri de eşlik ediyor. Döngü’nün toprakları olarak bilinen bu bölge, gençliğini orada geçiren insanların anıları ve notlarıyla yeniden hayat buluyor.
 
“Arkadi ve Boris Strugatski’nin başyapıtı Uzayda Piknik’tekiyle mukayese edilebilir bir dünya: Teknoloji her yerde ama unutulmuş, terk edilmiş ve yeniden keşfe hazır.”
–io9
 
“Terk edilmiş bir devlet bilim projesinden geriye kalanlar. Bu kitaptaki çoklu dünyaların savaşında dinozorlara bile yer var.”
–The Guardian, “En iyi 10 distopya listesinden”
 

{strong}Döngü’den Hikayeler isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Simon Stalenhag tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 10.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Döngü’den Hikayeler kitabın özetini okuyabilir, Döngü’den Hikayeler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Döngü’den Hikayeler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Döngü’den Hikayeler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir