Disney Ralph ve Internet pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İNTERNETE GİDİYORLAR…
Kankalar Oyunbozan Ralph ve Vanellope von Schweetz internete vardıklarında geniş, kalabalık ama bir o kadar da heyecan verici, yepyeni bir dünyayla karşılaşıyorlar. Boşa harcayacak bir dakikası bile olmayan ikili, Şeker Yarışı oyun makinesinin kırılan direksiyonunun yenisini bulabilmek için maceraya atılıyor. İnternet trafiği, açılır pencereler ve engel üstüne engelle karşılaşan kankalar, dikkatlerini hedeflerinden bir an bile ayırmamalılar! Bu maceranın belirleyicisi sen olacaksın! Seçtiğin yol onları varış noktasına zamanında ulaştırabilecek mi?
Bu sırada Litwak’ın Video Oyun Salonu’ndaki Tamir Et Felix Jr. oyunu Ralph’siz kaldı ve bu şekilde devam edemez. Ralph’in yerini geçici olarak dolduracak bir Kötü Adam bulmak için Felix ve Gene, Güzelistan’da bir seçme düzenliyorlar. Bu önemli rolü kime vereceksin?
Bir karakter belirle, bir internet macerası seç… ve başlamak için tıkla!
 
 

{strong}Disney Ralph ve Internet isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 08.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Ralph ve Internet kitabın özetini okuyabilir, Disney Ralph ve Internet kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Ralph ve Internet kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Ralph ve Internet kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir