Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

EFSANEVİ KARLAR ÜLKESİ VE KARLAR ÜLKESİ 2 FİLMLERİNİN ÖYKÜLERİNİ BİR DE ÇİZGİ ROMAN UYARLAMALARINDAN OKU!
 
Karlar Ülkesi’nde, taç giyme töreninin düzenlendiği  gün, krallığını kazara sonsuz kısa mahkum eden Elsa’nın yıllardır gizlediği güçleri ortaya çıkıyor ve sihrini kontrol edememekten korkan Elsa, Kuzey Dağı’na kaçıyor. Her zaman neşeli ve iyimser kardeşi Anna ise ablasının peşine düşüyor. Yolda, buz satıcısı Kristoff ve en yakın arkadaşı olan Ren geyiği Sven’le tanışan Anna onları da macerasına ortak ediyor. Erindel Krallığı’nı kurtarmak için zamana karşı yarıştıkları bu macerada, konuşan kardan adam Olaf’la tanışacak, trollerle karşılaşacak ve her adımda çeşit çeşit zorluklara karşı koyacaklar!
 
Macera, Karlar Ülkesi 2’yle devam ediyor… Bu kez Elsa onu çağıran gizemli sesin peşinden gidiyor, Erindel halkı ise tehlikenin pençesine düşüyor. Geçmişte yapılan bir hatanın düzeltilmesi gerekiyor. Elsa sorularına yanıt bulmak ve krallığını kurtarmak için Anna, Kristoff, Olaf ile Sven’i yanına alarak Sihirli Orman’a doğru, macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Gerçekleri arayan Anna ile Elsa yol boyunca aile geçmişlerine, ormanın sihrine ve Elsa’nın güçlerine dair sırları çözebilecekler mi?
 
 

{strong}Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Alessandro Ferrari tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 08.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! kitabın özetini okuyabilir, Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Karlar Ülkesi 2 / 2 Çizgi Roman 1 Arada! kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir