Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dipper ve Mabel’ın Esrarengiz Kasaba’daki yaz tatili serüveni daha yeni başlıyor. İkizler, Harika Amca Stan’in Gizemli Kulübe’sinde çalışmadıkları zamanlarda, Soos ve Wendy’yle birlikte kasaba yerlilerinin sırlarını keşfetmeye devam ediyorlar. Elbette yeni maceralarında onlara, kimisi dost canlısı, kimisi ise kötülük peşinde, bir sürü doğaüstü yaratık eşlik edecek.
 

Çok sevilen Disney animasyon serisinden uyarlanan Esrarengiz Kasaba – Çizgi Diziden Öyküler kitaplarıyla birlikte, Dipper ve Mabel’ın heyecan dolu maceralarına sen de istediğin zaman ortak olabilirsin!
 

{strong}Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı isimli kitap 82 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 07.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı kitabın özetini okuyabilir, Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Esrarengiz Kasaba Turist Kapanı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir