Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Esrarengiz Kasaba’nın dört farklı hikayesini içeren çizgi roman bir New York Times çoksatanı! Sevilen çizgi dizide bulamayacağın bu öyküleri mutlaka görmelisin!
İlk öykü Pacifica’nın Mabel’ın yüzünü çalan bir canavarı serbest bırakmasıyla başlıyor. İkinci öyküdeyse Stan Amca bir çizgi dünyada hapsoluyor. Mabel’ın evrenler arası geçiş yaptığı öyküde birçok farklı Mabel ortaya çıkıyor. Pines Kardeşler Gizemi adlı son hikâyedeyse Stan ve Ford kardeşler doğaüstü bir mücevher hırsızının peşine düşüyor.
Yeni bir sürü gariplik içeren bu çizgi roman tam Esrarengiz Kasaba severlere göre.
“Esrarengiz Kasaba’nın neden bu kadar iyi olduğunu gayet iyi anlayabiliyorum – sürekli olarak karmaşık karakterler hakkında inanılmaz zekice ve samimi hikâyeler anlatıyor da ondan. O yüzden bu hikâyeleri ekranlarınızda da izleseniz, basılmış halini de alsanız, günümüzün en iyi çizgi filmlerinden/romanlarından birini görüyorsunuz.”
Craig McCracken, Powerpuff Girls ve Wander Over Yonder’ın yaratıcısı
“Sesli gülmenizi sağlayacak kadar komik hikâyelerin bir araya geldiği bu kıymetli mücevherler gibi ışıl ışıl derleme hem ruhunuzu hem de hayal gücünüzü etkileyecek. [Buraya Kitap Adı Gelecek], kısa süre içinde unutamayacağınız bir çizgi roman. (Alex, çizgi romanının adını kutunun içine yazmayı unutma. Çekimi postayla gönderirsin.)”
Patrich McHale, Over the Garden Wall’ın yaratıcısı
“Shmebulock!”
 

{strong}Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Alex Hirsch tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 11.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler kitabın özetini okuyabilir, Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Esrarengiz Kasaba / Kayıp Efsaneler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir