Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

VAY CANINA! BİR PTERODAKTİL!
Evcil dostun için bir bebek taşıyıcısına mı ihtiyacın var? En sevdiğin müzik grubu bir fabrikada makineler tarafından mı üretildi? Dipper ve Mabel’ın Esrarengiz Kasaba’daki tuhaflıklarla dolu yaz tatili hız kesmeden devam ediyor! Mabel ve arkadaşları en sevdikleri grubun konserine gittiklerinde, grup üyelerinin bir genetik mühendisi tarafından klonlandığını keşfediyorlar.
Dipper ve Stan ise Robbie’nin hipnotize edici şarkısının gizemini araştırmakla meşguller! Ama sonra Paytak tarih öncesi bir yaratık tarafından kaçırılınca, dostlarımız kendilerini zamanda sıkışıp kalmış bir mağarada bulacaklar!
Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık, çok sevilen Disney animasyon
dizisinden uyarlandı. Sen de şimdi Esrarengiz Kasaba’nın gizemli dünyasında maceraya atılan Dipper ile Mabel’a katıl, cesur ikizlerin başlarından geçen heyecan dolu ve tuhaf ötesi olayları yeniden yaşamanın tadını çıkar!
 
 

{strong}Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık kitabın özetini okuyabilir, Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney – Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Tarih Öncesi Yaratık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir