Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

NEDEN ÇILDIRMIŞ GİBİ DAVRANIYORSUN?
Dipper ve Mabel’ın Esrarengiz Kasaba’daki yaz tatilleri giderek garipleşiyor. Gizemli bir bilgisayar kodu, Dipper’ın en sevdiği ateri oyunu karakteri Rumble McSkirmish’i canlandırınca, Robbie’yle kıyasıya dövüş de kaçınılmaz oluyor! Sihirli bir el feneri ise ikizlerin boy yarışına yepyeni bir boyut katacak ancak bu oyunun yan etkileri ikizlerin tahmin ettiğinden çok daha büyük olacak. Yaz Cadılar Bayramı Hilekârı efsanesini duymuş muydun? 
Bu sene Mabel ve Dipper’ı çok büyük bir karşılaşma bekliyor. Gizem ikizleri Mabel ve Dipper’ın hareketli maceralarına Disney Esrarengiz Kasaba: Çizgi Diziden Öyküler serisiyle katıl, eğlenceyi kaçırma!
 
 

{strong}Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 22.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper kitabın özetini okuyabilir, Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Küçük Dipper kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir