Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ÇOK İDDİALI!
Dipper ve Mabel’ın Esrarengiz Kasaba’daki maceraları tam gaz devam ediyor. Gideon’ın
Kulübe’ye sahip olmak istemesiyle kasabada işler karışacak! Tabii, Gideon bunun için önce Kulübe’nin tapusunu ele geçirmeli ama nasıl? Harika Amca Stan’in kasasının şifresini çözmeye Bill Cipher’ın gücü yetecek mi dersin? İş birliği yapan Mabel, Dipper ve Soos’un
onu alt etmeleri çok güç olmasa gerek! Ancak günün sonunda, kasabanın esas kahramanının kim olduğu anlaşılacak! Peki, bu kahramanın gizli bir planı olabilir mi?
Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu, çok sevilen Disney animasyon
dizisinden uyarlandı. Şimdi sen de Esrarengiz Kasaba’nın gizemli dünyasında Dipper ile Mabel’a eşlik edebilir, maceradan maceraya koşan sevgili ikizlerimizin peşlerine takılabilirsin! 
 
 

{strong}Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA KIDS tarafından 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu kitabın özetini okuyabilir, Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney- Esrarengiz Kasaba Çizgi Diziden Öyküler Hayal Kanunsuzu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir