Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

June ve Day, Cumhuriyet’in Los Angeles karargâhından kaçtıktan sonra isyancı Vatanseverler tarafından bir anlaşmaya mecbur bırakılır ve böylelikle özgürlüğün bir bedeli olduğunu öğrenirler. 
Koloniler’e güvenli geçiş ve Day’in kardeşini kurtarmak için alacakları destek karşılığında sadece devrimin yönünü değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda sonsuza dek hayatlarını da değiştirebilecek bir görevle karşı karşıya kalacaklardır. 
June bu teklifin sonuçlarını değerlendirirken, Vatanseverler’in yanılmış olma ihtimallerini de düşünmeye başlar. Belki de devrim kayıptan, intikamdan, öfkeden ve kandan fazlası olmalıdır. 
 
Seçmen Primo ölmüştür. Başa geçen oğlu Anden’in iktidarı altında Cumhuriyet kaosa adım adım yaklaşmaktadır. Artık June ve Day’in Vatanseverler denen isyancı gruba katılmaktan başka çareleri kalmamıştır. Ama taraf seçmenin bir bedeli olacaktır… Vatanseverler’in onlara güvenebilmesi için June ve Day’in yeni Seçmen’i öldürmeleri gerekir. 
 
June ve Day devrim hakkında daha çok şey öğrendikçe kuşkuları artar. Ya Anden, Seçmen babasına hiç benzemiyorsa? Ya bu yeni bir başlangıç yapmaları için büyük bir fırsatsa? 
 

{strong}Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Marie Lu tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI tarafından 19.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) kitabın özetini okuyabilir, Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Deha – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -2) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir