Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İşte olay budur. Elinizde tuttuğunuz, okuyup okuyabileceğiniz en iyi çizgi romanlardan biri belki de. 1940 ve 1960’lı yıllar ile günümüz hikâyesinin geçtiği iki günü içeren yıl arasında gidip gelen inanılmaz bir hikâye örgüsüne sahip. Yazımı böyleyken, çizim cephesinde de Alex Maleev, dönemin kara film-ucuz roman karışımı atmosferini yansıtmak için birbirinden farklı üç görsel tarz arasında geçiş yaparak on parmağında on marifet olduğunu gösteriyor bizlere. Bendis ve Maleev ikilisinin elinden çıkma bir anlatım harikası, belki de şimdiye kadarki en iyi işleri. Çaylak suç savaşçısı Daredevil tarafından alaşağı edilmesinden önce 20 yıl boyunca New York şehrindeki suçu organize eden bir adamın yükselişini, düşüşünü, aldığı intikamı ve en nihayetinde de ölümünü anlatan, yapboz gibi bir hikâye. Aynı zamanda çizgi romanların “Altın Çağı”na bir saygı duruşu.
 

{strong}Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 23.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ kitabın özetini okuyabilir, Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Daredevil Cilt 8 / Altın Çağ kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir