Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ŞEYTAN AVRUPA YOLCUSU.
 
Şeytan’ın hakikat arayışı onu, DD sayfalarında uzun yıllardır görmediğimiz biçimde, ülke dışında bir maceraya atılmaya mecbur bırakır. Daredevil’ın intikam arayışı onu kendisini yok etmeyi amaç edinmiş esrarlı bir kötünün pençesine mi düşürecek? Yoksa Avrupa’daki bu macera korku bilmez kahramanımızın sonu mu olacak? yeni DD yaratıcı ekibi Brubaker ve Lark’ın ikinci hikayesinde neler olacağını ancak zaman gösterecek.
 
Eek: Daredevil’ın en yakın dostu Foggy Nelson’ı konu alan özel bölüm. Foggy hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyor muyuz? Onun hayatında Matt Murdock’ın akıbetine şekil verebilecek hangi sırlar gizli?
 
Daredevil #88-93. Sayıları toplanmıştır.
 

{strong}Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Ed Brubaker tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 11.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı kitabın özetini okuyabilir, Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Daredevil Cilt 2 / Şeytanın Içi ve Dışı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir