Conan the Barbarian 22 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Conan’ın Khitai’ye ilk yolculuğu beklenmedik bir hal almıştı. Bir ölüm turnuvasından kaçmış, Gece Yıldızı’nın Dişi adı verilen bir kılıcı gerçek sahibine vermek görevini üstlenmişti. Şeytani kılıç Conan’ın zihnini ele geçirene dek her şey yolunda gitmişti. Kılıcın kontrolünden irade gücüyle kurtulmuş ancak bu sefer de Asi Heng için çalışan bir hırsız olduğunu zanneden Khitai Kraliyet Muhafızları’na yakalanmıştı. Birliğin öğrencisi Meiwei’nin yardımıyla hapisten kaçmış ve Heng’e katılmıştı. Fakat Heng, Conan’a düşman olup doğaüstü güçlerini kullanarak barbarı ölümün eşiğine getirmişti. Conan Heng’in kafasını kesmiş ve kendi hayatını kurtarmıştı ancak Kraliyet Muhafızları Conan’ın kim olduğunu nihayet anlamıştı ve Conan’ın kaçamayacağı tek bir şey kalmıştı: Naru-Li’ye verdiği sözü tutup Paikang’a giderek lanetli kılıcı asıl sahibine geri vermek..
 

{strong}Conan the Barbarian 22 isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Zub tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 16.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Conan the Barbarian 22 kitabın özetini okuyabilir, Conan the Barbarian 22 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Conan the Barbarian 22 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Conan the Barbarian 22 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir