Conan the Barbarian 14 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Conan, Garchall kentinde istemeden bir güç gösterisine girer ve galip gelerek “Halkın Kahramanı” olur. Ancak zaferin bedeli ucuz değildir. Oldubittiye getirilip Kahraman Ölüler Tanrısı ChalliMai şerefine inşa edilmiş, ölümcül tuzaklarla dolu bir yer altı labirentine, Çukur’a atılır. Conan şimdi, başka yedi savaşçıyla birlikte, tek bir kişi kalana dek Çukur’un dehşetiyle yüzleşmek zorundadır.
 
Çukur’da ayrıca Conan’ın düşerken yanında sürüklediği genç bir Garchallı olan Delian da vardır. Conan, Delian’ın rehberliğinde ölümcül labirentte yolunu bulmaya çalışmaktadır. Fakat taşa gömülü bir kılıcı almaya çalışırken bir gölge savaşçının saldırısına uğrar.
 

{strong}Conan the Barbarian 14 isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Zub tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 11.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Conan the Barbarian 14 kitabın özetini okuyabilir, Conan the Barbarian 14 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Conan the Barbarian 14 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Conan the Barbarian 14 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir