Conan 3 / Özgür Yoldaşlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Efsanevi çizer Joe Kubert’ın Conan çizgi romanlarındaki ilk sıralı sayfa çizimleri, Joseph Michael Linsner ve Cary Nord’un bölüm aralarındaki illüstrasyonları ve senarist Timothy Truman ile Tomas Giorello’nun benzersiz işbirliği, Dark Horse’un son hızla devam eden Kimmeryalı Conan serisinden çıkan, yoğun macera ve askeri entrika dolu bu son cildini renklendiriyor.
 
Genç Conan, kısa paralı askerlik kariyeri süresince hem Prenses Yasmela’yı, hem de askeri lider Lord Amalric’i etkilemeyi başarmıştır fakat Khoraja’ya gelen hırslı ve hilekar bir prens, Conan’ı, içinde bulduğu rahat kraliyet durumunda gafil avlar. Bu durum sonucunda sadece Conan’ın Yasmela ile olan gönül ilişkisi bozulmakla kalmaz, isyankar Prens Julion da Conan’ın dik başlı içgüdülerine ve askeri planlarına meydan okuyarak Amalric’in renkli askerlerinden oluşan ordusuyla, Khoraja’nın yenilmiş ama ezilmemiş kuvvetleri arasında bir anlaşmazlığa yol açar. Bu ciltte toplanan “Özgür Yoldaşlar” ve “Kozak” hikaye örgüleri, serinin yazarı Tim Truman ve serinin düzenli çizeri Tomas Giorello tarafından resimlendirilmiş ve Jose Villarrubia tarafından renklendirilmiştir.
 
 

{strong}Conan 3 / Özgür Yoldaşlar isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Timothy Truman tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 09.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Conan 3 / Özgür Yoldaşlar kitabın özetini okuyabilir, Conan 3 / Özgür Yoldaşlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Conan 3 / Özgür Yoldaşlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Conan 3 / Özgür Yoldaşlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir