Champions 1 / Dünyayı Değiştir pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya’nın kahramanlara hâlâ ihtiyacı var bu ve bu altılı dünya’yı değiştirebileceklerini düşünüyor
İÇ SAVAŞ II’DEN SONRA Ms. Marvel, Nova ve Örümcek Adam, Avengers’tan ayrıldı ve kendi başlarına çalışmaya başladılar! Bu genç kahramanlar, Viv Vision ve Totally Awesome Hulk ile beraber Dünya’yı kendi yöntemleriyle değiştirmeye kararlılar – ve daha başlangıç aşamasındalar!
Her şey bir fikirle başlayacak. Ve o fikir, ideale dönüşecek. Peki ya o ideal de bir harekete – hatta Hulk’ın bile durdurmayacağı büyüklükte bir harekete dönüştüğünde ne olacak? X-Men’in en büyük üyelerinden biri, onların ekibine katılıp yeni bir geleceğe katkı yapacak mı? Peki, Unbelieveable Gwenpool onlara dost mu olacak düşman mı? Bu, yeni bir nesil için bir süper ekip kitabı.!
 

{strong}Champions 1 / Dünyayı Değiştir isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Waid tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 13.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Champions 1 / Dünyayı Değiştir kitabın özetini okuyabilir, Champions 1 / Dünyayı Değiştir kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Champions 1 / Dünyayı Değiştir kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Champions 1 / Dünyayı Değiştir kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir