Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

CAPTAIN MARVEL’IN GERÇEK KÖKENİ… O TÜM EVRENİN EN GÜÇLÜ SÜPER KAHRAMANLARINDAN
BİRİ! Şimdi, Carol Danvers’ın şu anki haline nasıl dönüştüğünü öğrenme vakti! Bir dövüşün ortasında birdenbire onu felç eden bir kaygı nöbeti geçiren Carol, kendini çok gerilerde bıraktığını sandığı bir hayata dair anılarını yeniden yaşarken bulur. Geçmişinizden kaçamazsınız… ve bazen yuvaya dönmeniz gerekir. Ama Carol geçmişini aydınlatmak için tam da geçici izinle görevinden ayrılmışken bela gelip onu buluyor. Carol’ın durgun sahil kasabası, zincirinden boşanmış bir silahın merkezi olmak üzere. Ne var ki, Captain Marvel’ın geçmişi de sırlarla dolu ve keşfettiği şeyler, tüm hayatını değiştirecek!
 

{strong}Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Margaret Stohl tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 06.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Captain Marvel’in Hayatı (Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir