Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Etienne Davodeau, çizgi roman yazarı, şarap dünyası hakkında pek bir şey bilmiyor.
Richard Leroy, şarap üreticisi, neredeyse hiç çizgi roman okumamış.
 
Ama ikisi de öğrenmeye açık ve meraklı. İnsan neden hayatını kitap yazıp çizmeye veya şarap yapmaya adar?
Nasıl ve kim için yapar?
 
Bir yılını aşkın bir süre, bu sorulara cevap bulabilmek için Étienne, Richard’ın bağlarında ve şaraphanesinde çalışmaya gidiyor, karşılığında Richard da çizgi roman dünyasına dalıyor.
 
Vedat Milor‘un Türkçe baskısına önsözüyle katkıda bulunduğu bu çizgi roman, işine kendini adamış iki insanın karşılıklı etkileşimini keyifli bir dille sunarken okuyucuyu, şarap ve çizgi roman dünyasında merak uyandıran bir yolculuğa çıkarıyor.
Çizgi roman fuarlarından şarap tadımlarına, ünlü çizerlerin atölyelerinden, şarap yapımcılarının kavlarına uzanan lezzetli bir yolculuk…
 

{strong}Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi isimli kitap 276 sayfadan oluşmaktadır ; Etienne Davodeau tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 29.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi kitabın özetini okuyabilir, Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Cahiller Karşılıklı Bir Aydınlanmanın Hikayesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir