Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HARPER LEE’NİN PULITZER ÖDÜLLÜ KÜLT ESERİ BÜLBÜLÜ ÖLDÜRMEK, ÇARPICI BİR ÇİZGİ ROMAN UYARLAMASIYLA YENİDEN HAYAT BULUYOR!
 
“Saksağanları vurabilirsin, tabii tutturabilirsen ama bülbülü öldürmek günahtır, unutma.”
 
Harper Lee 1930’ların Amerika’sında geçen Bülbülü Öldürmek romanında, ırk ve sınıf, masumiyet ve adaletsizlik, ikiyüzlülük ve kahramanlık, gelenek ve dönüşümün unutulmaz bir portresini çiziyor. İlk yayımlandığı 1960’lardan bu yana, yani insan hakları hareketinin en çalkantılı yıllarından günümüze dek önemini hiç yitirmedi. İnsan doğasının karmaşık yapısını ve insan yüreğinin derinliğini mizah, sarsılmaz bir dürüstlük ve şefkatle anlatan senelerin eskitemediği bu klasik, Fred Fordham’ın nadide çizimleriyle yeniden doğuyor. Scout, Jem, Öcü Radley, Atticus Finch ve Alabama’nın küçük Maycomb kasabası gözlerinizin önünde pek çok ince detayıyla canlanacak.
 

{strong}Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Harper Lee tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 26.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bülbülü Öldürmek (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir