Bu Bizim Anlaşmamız pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Her yıl, Sonbahar Ekinoksu Festivali gecesinde kasaba halkı kâğıt fenerleri nehirden aşağı yüzdürmek için toplanır. Efsaneye göre, fenerler gözden kaybolduktan sonra Samanyolu Galaksisi’ne uçar ve gökteki parlak yıldızlara dönüşür. Peki bu efsane gerçekten doğru olabilir mi? Bu yıl, Ben ve sınıf arkadaşları fenerlerin gerçekte nereye gittiğini bulmakta kararlılar ve bu görevde başarıyı garantilemek için iki basit kural üzerine bir anlaşma yaptılar: Kimse eve dönmeyecek. Kimse arkasına bakmayacak.
 
Plan, gerçeği öğrenmek için ne kadar uzun sürerse sürsün nehir boyunca bisikletleriyle fenerleri takip etmek. Ancak anlaşmaya Ben ve sınıftan dışlanan arkadaşı Nathaniel dışında kimse uymaz.
 
Nathaniel ve Ben birlikte sihir, merak ve beklenmedik dostluklarla dolu bir yolda hiç kimsenin gidemediği kadar uzağa gitmekte kararlı. Ta ki konuşan bir ayı ile tanışana dek.
 

{strong}Bu Bizim Anlaşmamız isimli kitap 336 sayfadan oluşmaktadır ; Ryan Andrews tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ tarafından 10.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bu Bizim Anlaşmamız kitabın özetini okuyabilir, Bu Bizim Anlaşmamız kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bu Bizim Anlaşmamız kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bu Bizim Anlaşmamız kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir