Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Herkesin takdirini kazanmış ödül sahibi yeni yaratıcı ekip
Ed Brubaker ve Michael Lark’tan müthiş bir başlangıç!
 
Geçen birkaç yıl içerisinde Matt Murdock defalarca felaketin kıyısından dönmüştür. Bir kez daha sınırlarını zorlayan Matt kendisini nasıl kurtulacağını bilemediği bir belanın içerisinde bulunca dostum dedikleri onu birer birer terk ederken Hell’s Kitchen da parmaklarının arasından kayıp gitmeye başlar. Asıl soru başka çaresi kalmayan Daredevil’in hakkı olanı geri almak için ne kadar ileri gitmeyi göze alabileceğidir. Brian Michael Bendis ve Alex Maleev’in unutulmaz finalinden bayrağı devralan Brubaker ve Lark çizgi roman dünyasının en uzun soluklu efsanelerinden birine kendi izlerini de bırakabilmek için gece gündüz demeden emek harcamaya devam etmektedir. Fedakar DD fanlarının beklediklerinin karşılığını fazlasıyla alacaklarından hiç şüpheleri olmasın.
 
Daredevil #82-87. sayıları toplanmıştır.
 

{strong}Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Ed Brubaker tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 08.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı kitabın özetini okuyabilir, Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Brubaker Daredevil Cilt 1 Şeytanın İçi ve Dışı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir