Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bowie: Stardust, Rayguns & Moonage Daydreams, David Bowie’nin bilinmezlikten şöhrete uzanan kişisel kariyerinin hikayesi olduğu gibi aynı zamanda Bowie’nin tarihe geçen alter egosu Ziggy Stardust’ın yükselişinin ve düşüşünün bir nevi güncesi. Ziggy zirveye giden taşlı yollarda Bowie’ye eşlik ederken, The Spiders From Mars grubu dağılıp da Bowie göçebe bir hayat sürmek üzere Londra’yı terk edince, Bowie’nin Ziggy kimliğini sonsuzluğa uğurlaması gerekiyor. Ziggy’nin sonunun gelmesi, hem Bowie’yi hem de onunla birlikte tüm dünya’yı sonsuza dek değiştirmiş oluyor. New York Times listelerinin çok satan sanatçılarından çizer Mike Allred’in ve eleştirmenlerin takdirlerini kazanmış yazar Steve Horton’un elinden çıkan, Bowie’nin binbir farklı karakteri kadar rengarenk ve kapsamlı bu çizgi biyografi, öncesinde görülmemiş derecede tanınan ve sevilen bir müzisyenin hikayesini anlatıyor.
 

{strong}Bowie isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Steve Horton tarafından kaleme alınmıştır. SÜPERSONİK KOMİKS tarafından 13.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bowie kitabın özetini okuyabilir, Bowie kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bowie kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bowie kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir